""

kadobon Keukenvuur afbeelding

klik hier om naar contactformulier te gaan

buttonnieuwsbrief

Kok aan huis

Quality time samen! Meer tijd met mensen die u dierbaar zijn, lekker in uw eigen huis samen genieten! Geen oppas regelen, niet zoeken naar een parkeerplek, maar wel de luxe van een heerlijk diner; door de chef vers gekookt. U dekt alleen de tafel en KEUKENvuur doet de rest!

Privé-kok arrangement
De chefkok van KEUKENvuur kookt bij u thuis -compleet in overleg met u- een culinair 3- gangen diner met dagverse ingrediënten. U hoeft de deur niet meer uit voor boodschappen, want wij leveren desgewenst ook een bijpassend wijn- & frisarrangement.
Dit arrangement is te boeken vanaf zes personen, waarbij de chefkok aan huis drie uur aanwezig is voor de bereiding en bediening.

De kosten per persoon zijn vanaf € 50,00, exclusief reiskosten. U kunt het arrangement uitbreiden met meer gangen of kiezen voor de extra luxe variant: u start met een glas champagne en KEUKENvuur dekt feestelijk uw tafel!

 

Neem voor informatie, een vrijblijvende offerte of een directe reservering contact met ons op

of bel 06 - 14 26 74 91

kok aan huis door keukenvuur gedekte tafel

FacebookTwitterLinkedinFeed

keukenvuur

Kookworkshops juni

Maandspecial juni
Tapas kookworkshop
Zaterdag 1 juni

 

Daten met eten | Vrijdag 14 juni
Budgetkoken | Dinsdag 18 juni
Weet wat je eet | Donderdag 27 juni

 

Door het hele jaar heen biedt KEUKENvuur kookworkshops op individuele inschrijving. Leerzaam & heel gezellig!

 

Maandspecial juli
Streetfood kookworkshop
Zaterdag 6 juli

 

klik hier voor meer info

 

keukenvuur